Kontakt


Arkus & Romet group

Sekretariat

Podgrodzie 32

39-200 Dębica


(14) 68 48 101

(14) 68 08 641

sekretariat@romet.pl


Zobacz na Google Maps

Sklepy firmowe

Podgrodzie

Podgrodzie 32

39-200 Dębica


(14) 68 48 173

sklep@romet.pl


Zobacz na Google Maps

Kowalewo

ul. Leśna 2

89-200 Kowalewo


(52) 384 22 35

kowalewo@romet.pl


Zobacz na Google Maps

Sprzedaż rowerów

(14)68 48 148

(14)68 48 160

(14)68 48 192

(14)68 48 124

(14)68 48 183

(14)677 41 77

(14)677 41 90

sprzedaz.rowerow@romet.pl

Sprzedaż części rowerowych

(14)68 48 126

(14)68 48 120

(14)677 41 77

czesci.rowerowe@romet.pl

Serwis rowerów

(14)68 48 156

(14)68 48 110

(14)677 43 22

serwis.rowerow@romet.pl

 

Sprzedaż Skuterów i motocykli

(14)68 48 154

(14)68 48 139

(14)68 48 170

(14)68 48 109

(14)68 48 153

(14)68 48 168

(14)68 48 136

(14)68 08 645

romet@romet.pl

Sprzedaż części motoryzacyjnych

(14)68 48 144

(14)68 48 166

(14)68 08 644

czesci@romet.pl

Serwis motoryzacyjny

(14)68 48 140

(14)68 48 165

(14)68 48 163

(14)68 48 146

(14)670 60 47

serwis@romet.pl

 

Serwis rowerów

(14)68 48 156

(14)68 48 110

(14)68 08 646

serwis.rowerow@romet.pl

Serwis motoryzacyjny

(14)68 48 140

(14)68 48 165

(14)68 48 163

(14)68 48 146

(14)670 60 47

serwis@romet.pl

 

Eksport rowerów

(14)68 48 137

(14)68 48 149

eksport.rowerow@romet.pl

Eksport motoryzacja

(14)68 48 184

(14)68 48 181

export@romet.pl

 

Logistyka

(14)68 48 143

(14)68 48 130

(14)68 48 185

(14)68 48 194

(14)68 48 141

(14)68 48 197

(14)677 40 30

transport@romet.pl

Dział techniczny

(14)68 48 128

(14)677 40 30

transport@romet.pl

 

Romet 4E

(14)68 48 109

4e@romet.pl

 

Ogumienie

(14)68 48 147

(14)68 48 151

(14)677 41 90

ogumienie@romet.pl

 

Fitness

(14)68 48 183

(14)677 41 90

fitness@romet.pl

Serwis fitness

(14)68 48 110

(14)68 48 191

serwis.fitness@romet.pl

 

Hyosung

(14)68 48 153

kontakt@hyosung.com.pl

 

Marketing

(14)68 48 145

(14)68 48 182

(14)68 48 189

(14)68 48 187

marketing@romet.pl

IT

(14)68 48 134

(14)68 48 199

it@romet.pl